Honeywell Dolphin 7800 El Terminali

Sağlam yapısı ve üstün performansı ile el terminali tercih listesinin ilk sıralarında yer alan Dolphin 7800 el terminali, Honeywell el terminali ailesinin yeni bir üyesidir. Ergonomik ve kullanıcı dostu yapısının dışında aynı zamanda masaüstü bilgisarı performansı gösteren bir el bilgisayarı olmasından dolayı el terminalleri içerisinde tercih edilmesi gereken modellerinden biri olan Dolphin 7800, özellikle mobilitenin önemli olduğu sektörlerce tercih edilmektedir.

Sistem ile iletişim kurma ve veri alış verişi işlemlerini oldukça kısa zamanda gerçekleştirmektedir. İşlemlerini ergonomik yapısı sayesinde tek elle gerçekleştirebilirsiniz.  3,5 inç ekranı olan el terminalinin aynı zamana otomatik olarak arka plan aydınlatmalı ekranı bulunduğundan dolayı gün ışığında ya da karanlık bölgelerde bekleme yapmadan ekranı aynı şekilde görmeye devam edersiniz.  Her türlü kablosuz bağlantı tiplerini bünyesinde barındırdığından dolayı sistem ile her an iletişim halinde olursunuz.

Honeywell Dolphin 7800 el terminalinin, 800 Mhz Texas Instruments OMAP işlemcisi bulunmaktadır. 256 Mb ram ve 512 MB rom olan standart hafızasını sd kart yardımı ile 32 GB’a kadar çıkartabilirsiniz. Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 işletim sistemi ile çalışan el bilgisayarının 3 megapiksel kamerası bulunmaktadır. Titreşim özelliği vardır dolayısıyla bildirim aldığınız zaman vakit kaybetmeden işlemlerini yapmaya devam edebilirsiniz.  324 gram ağırlığında olan  Dolphin 7800 el terminalinin 3 yıl garantisi bulunmaktadır.